Powerlifting Trutnov

Sportovní oddíl federace FČST SK powerlifting Trutnov

!!! NEWS !!!

Úspěch trutnovského powerliftingu na MS GPC v irském Limericku

Libor Hurdálek přivezl z MS GPC 2011 zlatou medaili a titul mistra světa v kategorii 110 kg věku 55 - 59 let.

Libor získal titul po 12 hodinách závodů a to s výkony 270 kg dřep, 160 kg benchpress a 230 kg mrtvý tah.

Mistrovství probíhalo 11. - 19. 11. 20111 na západním pobřeží Irska ve městě Limerick. Soutěže se účastnilo kolem 300 závodníků z 22 zemí světa.

 

Gratulujeme

 

Dne 16.10-18.10.2009 se uskutečnil v Praze Světový pohár v powerliftingu a benchpresu.

Za náš klub závodili Bohouš Šimek,nestor Libor Hurdálek, obr Pavel Čížek a benjamínek Tomáš Kalenský.

V sobotu nastoupil v benchpressu kat.-100kg Bohouš.V silně obsazené kategorii obsadil sice krásné 4.místo,ale výkonem 190kg zůstal hluboko pod svým maximem a za očekáváním. 

V neděli do bojů nastoupil bojovník Libor.Ten se ve své královské disciplíně dřepu opravdu vyřádil.Ve třetím pokusu si nechal naložit 280kg a tuto váhu s přehleden zvedl.Bench 130kg,pouze základ(Libor bohužel stále čeká na svůj dres a na soutěži použil Bohoušovu Katanu která mu byla velká ).Mrtvolka 225kg.Výsledný trojboj 635kg znamenal nejen osobní rekord,rekord ČR ale především to byl rekord světový,stejně jako mrtvý tah.1.místo.

Dalším, kdo se představil v kategorii masters, byl Pavel Čížek. Pavel má čerstvě 40, tudíž závodil v kategorii M40-44 do 125kg. Na dřepu předvedl pěkných 280kg. Při benchpressu ho provázely potíže, ale na třetí pokus bohudík zapsal skvělým výkonem 210kg svůj základní pokus a mohl dál pokračovat v soutěži. Mrtvý tah ustanovil na hodnotě 260kg a svůj výsledný trojboj tedy zaokrouhlil na 750kg. Svoji kategorii také vyhrál.

Benjamínek Tomáš se zase předvedl.Ve dřepu si na třetí pokus naložil 250kg,a jelikož váhu nejen-že zvládl,ale zdála se mu lehoučká a tak si nechal 10kg přidat.Váhu zvednul jako prd,ale nahoře zafungovala gravitace a Tom uděl mírný úkrok stranou.Bohužel.Příště to dopadne.Bench 122,5kg....obdobný problém jako Libor dres je stále o něco větší.Mrtvola nádhera 227,5kg.Výsledný trojboj 600kg.Už snad ani nebud dodávat,že to byl svěťák,tenhle kluk ani nic jiného neumí.1.místo.Jako třešnička na dortu 2.místo v absolutním pořadí Junior a Teens. 

Tomáš Kalenský

Mistr světa v kategorii do 75kg.Dva světové rekordy jako bombonek.Gratulace. 

Ani v létě nezahálíme, objíždíme soutěže a sbíráme cenné zklušenosti a úspěchy. Účastnili jsme se těchto soutěží s takovýmito úspěchy:

5.ročník poháru v mrtvém tahu, St.Splavy
Tomáš Kalenský - 2. místo (junioři)

Československý pohár v benchpressu, St.Křečany
Michal Štajnc - 1. místo (teens)
Filip Čížek - 2. místo (teens)
Tomáš Kalenský - 3. místo (teens)
Martin Hurdálek - 4. místo (open -100)
Pavel Čížek - 4. místo (open +100)

Jak je vidět naši mladíci ovládli v Křečanech celou kategorii dorostenců, což je pěkný příslib do budoucna. Těšme se na další závody..
Posledni komentare
07.06.2016 18:24:44: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Napište mi PM, diskutovat. 8-) rychlá online pu...
19.03.2016 09:08:21: Podle mého názoru Se mýlíte. Jsem si jistý. Mohu to dokázat. Napište mi PM, mluvit. smiley Xbox 360 gt...
08.06.2012 15:17:39: EthanMead Some know that... My partner and i typically employ Adobe Press Encoder. It is sensed more...
V úterním výtisku Krkonošského deníku se objevil článek o našem klubu. Odkaz na článek je níže..

http://krkonossky.denik.cz/..

Další článek v Krkonošském deníku z Československé ligy družste opět níže..

http://krkonossky.denik.cz/..
Na Československou ligu družstev vypravuje náš klub dokonce 2 týmy.

V prvním mělo původně nastoupit "trio Hurdys" (Libor, Pavel, Martin), ovšem Martin se potácí se zraněním zad, tudíž není zatím nic jisté. Jako náhradník je připravený nastoupit Bohuslav Šimek. Kdo nastoupí do soutěže, se rozhodne asi až na místě. Tento tým má medailové ambice, tak snad se zadaří.

Druhý tým tvoří mladá krev našeho klubu. Jmenovitě nastoupí Tomáš Kalenský a Vašek Hloušek, třetím do týmu bude Boris Nižňanský, který poskytl hostování a do Prahy přijede až ze Slovenska. I kluci se budou prát o co nejlepší umístění.

Držme našim závodníkům palce a přejme jim hodně štěstí!
O oficiální web GPC CZ (www.gpc.cz) se od dnešního dne budou starat členové našeho týmu. Jakékoliv perspektivní návrhy, připomínky k webu a články směřujte do diskuze na našem klubovém webu nebo na kohokoliv z oddílu nebo na email tomas.kalensky@seznam.cz.

Libor Hurdálek se stal vicepresidentem ČAST a z titulu své funkce dostal na starost vnitřní komunikaci v rámci ČR.

Děkujeme vedení ČAST  za svěření takto důležité práce.

GPC.CZ
1  
2  
 
SK Powerlifting Trutnov Dlouhá 58 54102 Trutnov 4 IČO 22737383 Předseda:Martin Hurdálek