Powerlifting Trutnov

Sportovní oddíl federace FČST SK powerlifting Trutnov

!!! NEWS !!!

Československá liga družstev

Na Československou ligu družstev vypravuje náš klub dokonce 2 týmy.

V prvním mělo původně nastoupit "trio Hurdys" (Libor, Pavel, Martin), ovšem Martin se potácí se zraněním zad, tudíž není zatím nic jisté. Jako náhradník je připravený nastoupit Bohuslav Šimek. Kdo nastoupí do soutěže, se rozhodne asi až na místě. Tento tým má medailové ambice, tak snad se zadaří.

Druhý tým tvoří mladá krev našeho klubu. Jmenovitě nastoupí Tomáš Kalenský a Vašek Hloušek, třetím do týmu bude Boris Nižňanský, který poskytl hostování a do Prahy přijede až ze Slovenska. I kluci se budou prát o co nejlepší umístění.

Držme našim závodníkům palce a přejme jim hodně štěstí!
Žádné komentáře
 
SK Powerlifting Trutnov Dlouhá 58 54102 Trutnov 4 IČO 22737383 Předseda:Martin Hurdálek